Novinky

Nezbytnost pro home office - MouseJiggler MJ-3

Musíte být pořád "online"? Hlídá vás automatizovaný systém nebo jen nechcete, aby se vám uspal počítač, zatímco zachraňujete on-line výuku vašich potomků?

Mouse Jiggler od CRU Wiebetech je malý USB dongle, který po zapojení do libovolného USB portu počítače emuluje pohyb myší - jednou za několik sekund pohne ukazatelem myši o několik pixelů do strany - a protože Mouse Jiggler je pro systém vašeho počítače obyčejnou myší, počítač vyhodnotí, že myší pohnul uživatel. Nezapne se vám spořič obrazovky a na všech online platformách se bude váš stav hlásit jako "online".

A to není vše - pro hračičky nabízí Mouse-Jiggler MJ-3 aplikaci, ve které můžete pohyby myší (a dokonce i stisky kláves) jednoduše naprogramovat pomocí grafického rozhraní (bez nutnosti psaní kódu) - myš se tedy může po vaší pracovní ploše pohybovat přesně podle vašeho přání.

Emulátor myši Mouse Jiggler MJ-3 nyní za akční cenu 599 Kč!

Nyní můžete platit kartou přímo při dokončení objednávky

Od dnešního dne se rozšiřují možnosti úhrady za vaší objednávku. Vedle klasického bankovního převodu nebo dobírky můžete nyní díky službě GoPay objednávku rovnou uhradit platební kartou nebo rychlým bankovním převodem. Objednávka tak bude rovnou označena jako uhrazená a je možno ji bez dalšího zdržení expedovat.

Při osobním odběru zboží nadále zůstává možnost uhradit objednávku v hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně.

Věříme, že se díky této službě stane nakupování u nás ještě pohodlnější.

Rozšiřujeme pro vás nabídku eshopu

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku našeho eshopu o další zajímavé produkty z oblasti bezpečnosti dat. V nejbližších dnech tak můžete čekat nejen rozšíření sortimentu, ale také platebních metod a další novinky. Nezapomeňte nás sledovat :)

4_35611eac-0b76-4cdb-a716-b37665b26bd9_1024x1024

3 položek celkem