Novinky

HAK5 Packet Squirrel Mark II je tu!

Faraday Bagy - zcela nová generace M

Dorazila zbrusu nová generace Faraday Bagů. Dílna Firewire Revolution tentokrát navrhla bagy, které nahrazují uzavírání na suchý zip uzavíráním magnetickým, čímž se výrazně redukuje šance na kontaminaci zařízení - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip. Generace M je uzpůsobena potřebám policie, armády, IT specialistů, forenzních expertů a dalších. 

Bagy generace M budou vyráběny ve třech variantách - jedna varianta pro malý bag a dvě pro střední (verze 1.3 a 2.0). Střední bag verze 1.3 dosahuje útlumu až 96 dB, zatímco malý bag a střední bag ve verzi 2.0 dosahují útlumu až 102 dB. K tomu jsou bagy ověřeny pro odstínění 5G signálu a díky magnetickému uzavírání je zaručena úplná ochrana před kontaminací zařízení uvnitř.

Firewire Revolution tak opět rozšířila portfolio spolehlivých produktů, které využívají odborníci z oblastí IT a bezpečnosti, o ještě bezpečnější a praktičtější generaci faraday bagů.

Slevy na Faraday bagy

Vážení zákazníci,

 

po dobu dočasné nedostupnosti našeho (i vašeho) nejoblíbenějšího modelu malého Faraday bagu Gen 2.3 jsme pro vás připravili slevu na jemu velikostně nejbližší bagy.

 

Malý faraday bag pro mobilní telefony Generace 3 nyní pořídíte již za 1 099 Kč: https://www.faradaybags.cz/faraday-bags/fwr-faraday-bag-maly-gen-3/

A nejmenší Faraday bag pro ochranu ovladačů bezklíčového odemykání vozidel jen za 399 Kč: https://www.faradaybags.cz/faraday-bags/fwr-faraday-bag-pro-ovladace-bezklicovych-systemu-vozidel/

 

Výhodnějších cen můžete využít až do konce listopadu. Oblíbený faraday bag generace 2.3 bude opět k dispozici v průběhu měsíce října.

 

2.3 open-600x600

 

 

Hak5 Bash Bunny Mark II je tu!

Oblíbený nástroj pro penetrační testování HAK5 Bash Bunny přichází v dlouho očekávané nové verzi Mark II.

bash-bunny-mk2_001_c58d9658-b151-4328-af26-11eef3c47355_2000x

Oproti své předchozí verzi je rychlejší, obsahuje slot na rozšiřující microSD kartu a přidává funkce wireless geofencingu a vzdáleného spouštění. To otvírá bezpečnostním specialistům nové možnosti - spouštění payloadů až na určeném místě nebo pomocí mobilní aplikace. Nabízí se pochopitelně i možnost smazání zajištěných dat v závislosti na okolním síťovém prostředí.

 

Recenze na Mouse Jiggler MJ-3

Mouse Jiggler MJ3 je drobné zařízení, za kterým stojí firma CRU Inc. Zvenku vypadá jako malinký flash disk nebo USB přijímač bezdrátové myši. A právě jako myš se Mouse Jiggler i tváří – pohybuje kurzorem automaticky, aniž by uživatel musel fyzicky pohybovat s myší. Tím například brání počítači přejít do režimu spánku, což může usnadnit prezentování, hraní her apod. Pracovní počítače mají obvykle nastavenou dobu usnutí monitoru kvůli bezpečnosti například na veřejných místech, ovšem pokud je počítač na bezpečném místě a vy musíte odejít, tak Mouse Jiggler by se měl postarat o to, aby vám počítač neusínal každých několik sekund.

Po zapojení Mouse Jiggleru do počítače se na oko nestane nic. Na obrazovce nevyběhne žádná hláška, nic nepotřebujete potvrzovat a pro začátek ani instalovat. Ovšem pokud chvíli počkáte a zaměříte se na kurzor, uvidíte, že se občas nepatrně pohne. A v tom spočívá ono kouzlo: počítač si myslí, že myší hýbete vy, tudíž jste aktivní a neusne ani nespustí spořič obrazovky. Mouse Jiggler funguje jako Human Interface Design zařízení, takže nevyžaduje instalaci ovladačů a počítač považuje Mouse Jiggler za myš nebo klávesnici, takže za zařízení, se kterými operuje člověk. Pokud byste tedy chtěli Jiggler používat jen pro tyto účely a stačily by vám jeho drobné pohyby kurzorem, je toto všechno, co musíte udělat: zapojit ho do USB-A portu a nechat ho dělat svou práci.

Možnosti Mouse Jiggleru MJ-3 jsou však širší. Ze stránek CRU si lze stáhnout jednoduchý software, kterým můžete toto zařízení programovat. Aplikace vám umožňuje napsat scripty, které budou definovat, jak se Jiggler bude chovat. Můžete simulovat pohyby myší, klikání na tlačítka myši, mačkání různých kláves, nastavit časové rozestupy mezi jednotlivými úkony a máte k dispozici také scripty pro LED, která se na Jiggleru nachází. Níže jsou screenshoty, jak vypadá uživatelské rozhraní:

Výstřižek2výstřižek3

Po spuštění scriptu, který v softwaru byl již předvytvořený, kurzor začal zdánlivě chaoticky a velmi rychle jezdit po obrazovce. Při tvorbě vlastního scriptu máte ale na výběr celou řadu akcí, které by kurzor měl vykonávat. První v seznamu je pohyb: můžete si navolit vertikální a horizontální pohyby plus časové rozmezí. Další je kliknutí myši, máte na výběr z kliknutí levým či pravým tlačítkem a opět časový rozestup, jako u všech akcí. Poté můžete simulovat klávesnici, tzn. Jiggler za vás může „mačkat“ klávesy, nebo i klávesové zkratky, například vám může ukázat IP adresu v příkazovém řádku skrze klávesová zkratky (viz screenshot níže).

Výstřižek1

 Ve výběru jsou i nastavení LED. Můžete měnit mezi červenou, žlutou a zelenou barvou. Můžete nastavovat přepínání, problikávání nebo jenom to, že je LED zapnutá. Také může LED vykonávat úkony po každé události nebo může být ovládána manuálně přes script. LED může fungovat například jako kontrola úkonů: například na začátku může svítit červená, v procesu žlutá a na konci se rozsvítí zelená. Script musíte nahrát do zařízení, aby začal fungovat. Po napsání scriptu a nahrání do zařízení stačí Mouse Jiggler vložit do libovolného počítače a nahrané akce se spustí. Aplikace na psaní scriptů není na jiných zařízeních vyžadována, stačí pouze připojit Jiggler s nahraným scriptem.

Mouse Jiggler se se scripty stává nejenom emulátorem myši, ale rovněž může poměrně obstojně zastupovat vaši činnost na počítači. Je tak velice užitečným pomocníkem především pro lidi, kteří potřebují odcházet od počítače, ale zároveň by na něm měli zůstat aktivní, aby správně fungovaly různé programy, stahování apod. Jiggler je uživatelsky velice přívětivý a nabízí jak zcela základní automatizované úkony, tak i poměrně komplexní série akcí, které, se správným naprogramováním, mohou běžet zcela samovolně.

Nezbytnost pro home office - MouseJiggler MJ-3

Musíte být pořád "online"? Hlídá vás automatizovaný systém nebo jen nechcete, aby se vám uspal počítač, zatímco zachraňujete on-line výuku vašich potomků?

Mouse Jiggler od CRU Wiebetech je malý USB dongle, který po zapojení do libovolného USB portu počítače emuluje pohyb myší - jednou za několik sekund pohne ukazatelem myši o několik pixelů do strany - a protože Mouse Jiggler je pro systém vašeho počítače obyčejnou myší, počítač vyhodnotí, že myší pohnul uživatel. Nezapne se vám spořič obrazovky a na všech online platformách se bude váš stav hlásit jako "online".

A to není vše - pro hračičky nabízí Mouse-Jiggler MJ-3 aplikaci, ve které můžete pohyby myší (a dokonce i stisky kláves) jednoduše naprogramovat pomocí grafického rozhraní (bez nutnosti psaní kódu) - myš se tedy může po vaší pracovní ploše pohybovat přesně podle vašeho přání.

Emulátor myši Mouse Jiggler MJ-3 nyní za akční cenu 599 Kč!

Nyní můžete platit kartou přímo při dokončení objednávky

Od dnešního dne se rozšiřují možnosti úhrady za vaší objednávku. Vedle klasického bankovního převodu nebo dobírky můžete nyní díky službě GoPay objednávku rovnou uhradit platební kartou nebo rychlým bankovním převodem. Objednávka tak bude rovnou označena jako uhrazená a je možno ji bez dalšího zdržení expedovat.

Při osobním odběru zboží nadále zůstává možnost uhradit objednávku v hotovosti nebo platební kartou přímo na prodejně.

Věříme, že se díky této službě stane nakupování u nás ještě pohodlnější.

Rozšiřujeme pro vás nabídku eshopu

Rozhodli jsme se rozšířit nabídku našeho eshopu o další zajímavé produkty z oblasti bezpečnosti dat. V nejbližších dnech tak můžete čekat nejen rozšíření sortimentu, ale také platebních metod a další novinky. Nezapomeňte nás sledovat :)

4_35611eac-0b76-4cdb-a716-b37665b26bd9_1024x1024

8 položek celkem
Zpět do obchodu