FWR Faraday bag pro ovladače bezklíčových systémů vozidel

FWR Faraday bag pro ovladače bezklíčových systémů vozidel zcela zamezuje riziku odcizení či vykradení vozidla zesílením signálu vašeho keyless entry ovladače.

Rozměry vnitřní: 12 x 7,5 cm

Skladem
Kód: 2789
490 Kč –19 % 399 Kč 330 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.1 kg
fwr key fob1
490 Kč –19 %

Věděli jste, že zatímco spíte, mohou zloději odemknout vaše auto a v některých případech s ním i odjet, aniž by ho jakkoliv poškodili? Pokud vložíte ovladač bezklíčového odemykání vozidel do Faraday bagu, zamezíte jim odemčení vozidla prostým zesílením signálu ovladače.

Zatímco váš ovladač leží zdánlivě v bezpečí u vás doma, na poličce za dveřmi, na kuchyňském stole, či ho máte v ruce, zatímco čtete tyto řádky, zlodějům se může podařit za pomoci poměrně jednoduchého a dostupného zařízení zesílit signál ovladače od vašeho vozidla, vozidlo odemknout a vykrást, s některými vozidly je dokonce možno i odjet. To vše bez použití jakéhokoliv násilí. Představte si, co na to řekne pojišťovna...

Náš Keyless Entry Faraday Bag vám může ušetřit řadu starostí a značnou sumu peněz.

O problému informují i prestižní média a organizace:

Naštěstí, jak navrhují některé články, nemusíte dálkový ovladač na noc ukládat do lednice nebo dokonce do mikrovlnné trouby (představte si, co by se mohlo stát) - stačí jej ukládat do našeho Faraday bagu:

  • 100% účinný
  • speciální design pro dálkové ovladače vozidel
  • odolný materiál pro vysokou výdrž při každodenním používání
  • velmi účinná Faradayova klec
  • produkt používaný řadou autopůjčoven
  • malý, lehký a flexibilní - nepřekáží při každodenním použití

Tento malý Faraday bag je vyroben stejnou technologií, jako ostatní naše Faraday bagy pro profesionální použití s útlumem až 60 dB.