Hak5 Bash Bunny Mark II + Field Guide

Nová generace pokročilého nástroje pro penetrační testování emulující klávesnici, Gbit ethernet adaptér a USB flash disk dá vašemu testování nové rozměry.

Skladem (3 ks)
Kód: 2908
Značka: HAK5
3 690 Kč 3 050 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.2 kg

HAK5 Bash Bunny je v podstatě linuxový stroj (Debian) určený pro penetrační testování. Nabízí prostor pro útoky, který byl s jediným zařízením dříve nemyslitelný. Současným emulováním důvěryhodných USB zařízení – Gbit ethernetového adaptéru, USB flash disku, sériového zařízení a klávesnice – nutí počítač k vyzrazení důležitých informací, exfiltraci dokumentů, instalaci backdoorů a umožňuje využít celou řadu dalších exploitů.

K dosažení výše uvedených cílů využívá Bash Bunny velmi jednoduchý skriptovací jazyk, který můžete psát i v poznámkovém bloku. Navíc je díky široké komunitě uživatelů k dispozici bohatá zásoba již připravených skriptů. Příprava útoku s Bash Bunny je extrémně jednoduchá – přepínačem odjistíte a nahrajete soubor s payloadem. Je to stejně snadné, jako uložit soubor na flash disk.

payload-1_1600x

Přepínač na těle Bash Bunny vám umožňuje zvolit spouštěný skript, jeho průběh pak můžete monitorovat díky RGB LED signalizaci. Díky čtyřjádrovému procesoru a rychlému SSD disku začíná Bash Bunny pracovat už za 7 sekund po připojení.

bunny-pcb_1600x

Protože je Bash Bunny linuxovým strojem, můžete se k němu kdykoliv připojit přes konzoli a využít tak všechny své oblíbené pentestové nástroje. Jednodušší, než s Bash Bunny už to prostě být nemůže.

WIKI

PAYLOADY

FORUM

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení