Hak5 Bash Bunny Mark II + Field Guide

Nová generace pokročilého nástroje pro penetrační testování emulující klávesnici, Gbit ethernet adaptér a USB flash disk dá vašemu testování nové rozměry.

Skladem (9 ks)
Kód: 2908
Značka: HAK5
4 305 Kč 3 558 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.2 kg

HAK5 Bash Bunny je v podstatě linuxový stroj (Debian) určený pro penetrační testování. Nabízí prostor pro útoky, který byl s jediným zařízením dříve nemyslitelný. Současným emulováním důvěryhodných USB zařízení – Gbit ethernetového adaptéru, USB flash disku, sériového zařízení a klávesnice – nutí počítač k vyzrazení důležitých informací, exfiltraci dokumentů, instalaci backdoorů a umožňuje využít celou řadu dalších exploitů.

K dosažení výše uvedených cílů využívá Bash Bunny velmi jednoduchý skriptovací jazyk, který můžete psát i v poznámkovém bloku. Navíc je díky široké komunitě uživatelů k dispozici bohatá zásoba již připravených skriptů. Příprava útoku s Bash Bunny je extrémně jednoduchá – přepínačem odjistíte a nahrajete soubor s payloadem. Je to stejně snadné, jako uložit soubor na flash disk.

payload-1_1600x

Přepínač na těle Bash Bunny vám umožňuje zvolit spouštěný skript, jeho průběh pak můžete monitorovat díky RGB LED signalizaci. Díky čtyřjádrovému procesoru a rychlému SSD disku začíná Bash Bunny pracovat už za 7 sekund po připojení.

bunny-pcb_1600x

Protože je Bash Bunny linuxovým strojem, můžete se k němu kdykoliv připojit přes konzoli a využít tak všechny své oblíbené pentestové nástroje. Jednodušší, než s Bash Bunny už to prostě být nemůže.

WIKI

PAYLOADY

FORUM

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

 

Zpět do obchodu