FWR anti-skimming karta

Blokační karta FWR je chytrý a snadný způsob, jak chránit kreditní karty, tagy RFID a zařízení NFC před skimmingem. Stačí vložit jednu ochrannou kartu FWR do peněženky, kabelky, pouzdra na telefon nebo do kapsy a jste zcela chráněni nejnovější technologií proti skenování.

Skladem (10 ks)
Kód: 3299
199 Kč 164 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat

Náš blokátor čteček karet obsahuje anténu a čip. Když přicházející rádiové vlny projdou nad vaší peněženkou, karta vytvoří rušivý signál v okruhu až 5 cm. Tato technologie neruší signály telefonu, Bluetooth, WiFi ani žádné funkce telefonu kromě NFC, takže ji lze bez problémů používat i v pouzdře telefonu.

S tloušťkou pouhý 1 mm se naše karta proti krádeži snadno vejde do každé kabelky, peněženky, pouzdra na kreditní kartu nebo držáku na telefonní kartu. Blokátor karet RFID jednoduše umístěte spolu s čipovými kartami nebo cestovním pasem a zajistěte si tak kompletní ochranu RFID (Radio Frequency Identification) a NFC (Near Field Communication).

Blokátor RFID využívá k vytvoření rušícího signálu příchozí rádiové vlny ze skenerů RFID a čteček karet, takže není třeba používat baterie ani je dobíjet.

 

Co je skimming NFC/RFID?

Je to překvapivě jednoduché, alespoň teoreticky.

Skimming NFC/RFID spočívá v tom, že hackeři/skimmeři/zloději zachytí komunikaci rádiových vln mezi zařízeními nebo jednoduše přečtou rádiové vlny, které zařízení s podporou NFC nebo RFID vysílá.

Ve většině případů zlodějova speciálně upravená čtečka čte data vysílaná z vašeho zařízení nebo platební/kreditní karty. Tyto informace pak může zachytit a použít ve svůj prospěch.

Vzhledem k tomu, že platby malých částek většinou nevyžadují zadání PINu, lze malou sumu z vaší karty strhnout bez vaší kooperace - a pokud nemáte nastavené upozornění na platby kartou a nevěnujete pozornost kontrole svých výdajů na kartě, nemusíte si neoprávněně stržené částky ani všimnout.

Obdobně to platí pro různé identifikační karty, přívěsky a tagy.

 

Chraňte se jednoduše pomocí FWR anti-skimming karty.

Zpět do obchodu