Faraday Bagy - zcela nová generace M

Dorazila zbrusu nová generace Faraday Bagů. Dílna Firewire Revolution tentokrát navrhla bagy, které nahrazují uzavírání na suchý zip uzavíráním magnetickým, čímž se výrazně redukuje šance na kontaminaci zařízení - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip. Generace M je uzpůsobena potřebám policie, armády, IT specialistů, forenzních expertů a dalších. 

Bagy generace M budou vyráběny ve třech variantách - jedna varianta pro malý bag a dvě pro střední (verze 1.3 a 2.0). Střední bag verze 1.3 dosahuje útlumu až 96 dB, zatímco malý bag a střední bag ve verzi 2.0 dosahují útlumu až 102 dB. K tomu jsou bagy ověřeny pro odstínění 5G signálu a díky magnetickému uzavírání je zaručena úplná ochrana před kontaminací zařízení uvnitř.

Firewire Revolution tak opět rozšířila portfolio spolehlivých produktů, které využívají odborníci z oblastí IT a bezpečnosti, o ještě bezpečnější a praktičtější generaci faraday bagů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení