FWR Faraday Bag velký Gen. 4

FWR Faraday bag nové generace s bezkonkurenčním útlumem až 102 dB, je určen zejména pro tablety a notebooky a disponuje unikátní 8-vrstvou konstrukcí a vylepšenou odolnou svrchní vrstvou pro opakované používání. 

Rozměry vnitřní: 34x45cm

Skladem (>10 ks)
Kód: 3268
2 016 Kč 1 666 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.1 kg

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS, BT a nově i 5G signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Kromě činností souvisejících s digitální forenzní analýzou jsou Faraday bagy výborným pomocníkem pro zajištění osobních dat - umožňují vám např. v průběhu obchodního jednání ponechat zapnuté zařízení a přitom účinně odstínit veškeré signály mobilních sítí, WiFi, GPS či bluetooth a vyloučit tak odposlech či sledování zařízení.

8-vrstvá konstrukce pro spolehlivé utlumení s útlumem až 102 dB.

Hodnoty naměřeného útlumu Generace 4 dle ASTM D-4935-2010, IEEE-Standard 299-2006 a MIL-Standard 285 najdete zde. 

Zpět do obchodu