FWR USB ochrana pro mobilní telefony

Nabíjejte svůj telefon bezpečně i na neznámých místech a z rizikových zdrojů, jakými jsou veřejné dobíjecí stanice, s adaptérem od Firewire Revolution.

Skladem (>10 ks)
Kód: 3130
379 Kč 313 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
Hmotnost: 0.1 kg

Ochraňte svůj telefon před nechtěnou synchronizací a malwarem s novým bezpečným adaptérem od Firewire Revolution.

Tento FWR adaptér jednoduše připojíte na konec vašeho běžného nabíjecího kabelu a tím vytvoříte datovou bariéru mezi svým zařízením a případným útočníkem. Díky tomuto adaptéru tak můžete nabíjet své mobilní telefony z veřejných nabíjecích míst nebo z cizích počítačů bez obav ze ztráty dat či přenosu škodlivého kódu do vašeho zařízení.

Konstrukce adaptéru fyzicky zabrání přenosu jakýchkoliv dat a kabel s připojeným adaptérem tak může sloužit výhradně k přenosu elektrické energie. O to, aby skutečně žádná data neprošla a váš mobilní telefon se mohl bezpečně nabíjet, se stará zabudovaný chip. Ten rovněž zajistí bezproblémový soulad s nabíjecími standardy Apple a Samsung.

Adaptér lze využít pro dobíjení mobilního telefonu přímo z USB portu počítače v těch případech, kdy firemní politika neumožňuje připojení neschválených zařízení.

O rizicích používání veřejných nabíječek si můžete přečíst třeba ZDE.

Adaptér podporuje nabíjení proudem až 3A, není se tedy potřeba obávat zpomalení nabíjení. Adaptér nepodporuje některé standardy rychlého dobíjení, které pro svou funkci vyžadují přenos dat (Qualcomm Quick Charge, Samsung Adaptive Fast Charge, Motorola TurboPower apod.). Adaptér nemusí fungovat s některými specifickými zařízeními (některé navigace nebo palubní kamery), které využívají nestandardní metody nabíjení.

Zpět do obchodu