FWR Faraday Bag Laptop 18" Gen.3

FWR Faraday bag Laptop 18" třetí generace slouží k uložení a transportu notebooků a netbooků až do velikosti úhlopříčky 18" a disponuje unikátní 8-vrstvou konstrukcí. Bag je vybaven uchy pro snadnou manipulaci a vnitřními kapsami pro uložení dalších zařízení, např. telefonu či tabletu.

Rozměry vnitřní: 46 x 32 cm

Skladem (6 ks)
Kód: 3213
3 807 Kč 3 146 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.5 kg

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS či BT signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Kromě činností souvisejících s digitální forenzní analýzou jsou Faraday bagy výborným pomocníkem pro zajištění osobních dat - umožňují vám např. v průběhu obchodního jednání ponechat zapnuté zařízení a přitom účinně odstínit veškeré signály mobilních sítí, WiFi, GPS či bluetooth a vyloučit tak odposlech či sledování zařízení.

8-vrstvá konstrukce pro spolehlivé utlumení. Útlum až 95 dB.

Hodnoty naměřeného útlumu Generace 3 dle ASTM D-4935-2010, IEEE-Standard 299-2006 a MIL-Standard 285 najdete zde. 

Zpět do obchodu