HAK5 Key Croc

Key Croc od Hak5 je keylogger vybavený pentestingovými nástroji, vzdáleným přístupem a payloady, které po zadání vybraných klíčových slov spouštějí multivektorové útoky. Key Croc je tak špičkou mezi key-logging pentest zařízeními.

Skladem (2 ks)
Kód: 3203
Značka: HAK5
3 890 Kč 3 215 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.1 kg

Základní schopností Key Croc je emulace důvěryhodných zařízení, jako jsou například paměťová, HID a ethernetová zařízení, a tak umožňuje několik různých způsobů útoku – od keystroke útoků až po hijack sítě. Nejen, že zaznamenává a streamuje stiskutí kláves online, ale využívá cíl útoku pomocí payloadů, které se spouští při zadání klíčových slov.

Díky Key Crok můžete zachytit přihlašovací údaje v reálném čase a použít je k systematické filtraci dat. Nejste také omezeni lokací – pentesting je nyní možný odkudkoli.

Díky skrytému tlačítku z něj můžete udělat flash disk, kde změna nastavení Key Croc spočívá pouze v úpravě textového souboru. A s funkcí root shell máte své oblíbené pentestingové nástroje jako nmap, responder, impacket a metasploit vždy na dosah.

 

GAME CHANGER V PENTESTINGU

 
 
payload
 

PAYLOAD POMOCÍ SHODY

Key Croc spustí payloady, když vstup cíle odpovídá určitému vzoru – od jednoduchého klíčového slova po pokročilý výraz – i v případě, že cíl udělá překlep a stiskne mezerník.

Můžete mít uloženou řadu keystroke útoků zadaných před i po vyhledání shody s payloadem. Poté můžete tyto útoky použít skrze oznámení Cloud C2 nebo aktivně v rozšířených payloadech.

Key Croc umožňuje například zachycení znaků stisknutých po kombinaci kláves, jako jsou [CTRL-ALT-DELETE] nebo [CTRL-CMD-Q], a poté můžete zachytit přihlašovací údaje, což umožní například automatické spuštění tiché exfiltrace sítě.

  

MULTIVEKTOROVÉ ÚTOKY

Key Croc má celou řadu pokročilých a užitečných funkcí, například může současně emulovat několik důvěryhodných USB zařízení, pomocí režimu HID může libovolně procházet a vkládat keystroke útoky nebo umožňuje získat síťový přístup k cíli pomocí režimu Ethernet Attack, dokonce emuluje různá sériová zařízení pro některé sofistikované útoky pomocí režimu sériového útoku.

 

key-croc-diagram
 
key-croc-cloud-c2
 

CLOUD C2

Testujte online odkudkoli pomocí bezplatného cloudu C2 s vlastním hostitelem. Můžete tak sledovat stisknutí kláves v reálném čase, vkládat své vlastní klávesové zkratky, exfiltrovat cíl útoku, spravovat payloady nebo využít root shell pro pokročilé útoky přímo z vašeho webového prohlížeče.

 

SNADNÁ KONFIGURACE

Key Croc je již přednastaven k záznamu stisku kláves netradičními způsoby, například skrze automatické kopírování ID klávesnice.

Skryté tlačítko je rovněž skvělou zbraní: z Key Croc se rázem stane flash disk, který můžete použít ke kopírování protokolů pomocí jednoduché drag-drop metody.

Spuštění payloadů a konfigurace WiFi a SSH se tak stává záležitostí pouhé editace textového souboru.

 
key-croc-config

HAK5 Key Croc

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení