HAK5 Key Croc

Key Croc od Hak5 je keylogger vybavený pentestingovými nástroji, vzdáleným přístupem a payloady, které po zadání vybraných klíčových slov spouštějí multivektorové útoky. Key Croc je tak špičkou mezi key-logging pentest zařízeními.

Skladem (4 ks)
Kód: 3203
Značka: HAK5
3 869 Kč 3 198 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.1 kg

Základní schopností Key Croc je emulace důvěryhodných zařízení, jako jsou například paměťová, HID a ethernetová zařízení, a tak umožňuje několik různých způsobů útoku – od keystroke útoků až po hijack sítě. Nejen, že zaznamenává a streamuje stiskutí kláves online, ale využívá cíl útoku pomocí payloadů, které se spouští při zadání klíčových slov.

Díky Key Crok můžete zachytit přihlašovací údaje v reálném čase a použít je k systematické filtraci dat. Nejste také omezeni lokací – pentesting je nyní možný odkudkoli.

Díky skrytému tlačítku z něj můžete udělat flash disk, kde změna nastavení Key Croc spočívá pouze v úpravě textového souboru. A s funkcí root shell máte své oblíbené pentestingové nástroje jako nmap, responder, impacket a metasploit vždy na dosah.

 

GAME CHANGER V PENTESTINGU

 
 
payload
 

PAYLOAD POMOCÍ SHODY

Key Croc spustí payloady, když vstup cíle odpovídá určitému vzoru – od jednoduchého klíčového slova po pokročilý výraz – i v případě, že cíl udělá překlep a stiskne mezerník.

Můžete mít uloženou řadu keystroke útoků zadaných před i po vyhledání shody s payloadem. Poté můžete tyto útoky použít skrze oznámení Cloud C2 nebo aktivně v rozšířených payloadech.

Key Croc umožňuje například zachycení znaků stisknutých po kombinaci kláves, jako jsou [CTRL-ALT-DELETE] nebo [CTRL-CMD-Q], a poté můžete zachytit přihlašovací údaje, což umožní například automatické spuštění tiché exfiltrace sítě.

  

MULTIVEKTOROVÉ ÚTOKY

Key Croc má celou řadu pokročilých a užitečných funkcí, například může současně emulovat několik důvěryhodných USB zařízení, pomocí režimu HID může libovolně procházet a vkládat keystroke útoky nebo umožňuje získat síťový přístup k cíli pomocí režimu Ethernet Attack, dokonce emuluje různá sériová zařízení pro některé sofistikované útoky pomocí režimu sériového útoku.

 

key-croc-diagram
 
key-croc-cloud-c2
 

CLOUD C2

Testujte online odkudkoli pomocí bezplatného cloudu C2 s vlastním hostitelem. Můžete tak sledovat stisknutí kláves v reálném čase, vkládat své vlastní klávesové zkratky, exfiltrovat cíl útoku, spravovat payloady nebo využít root shell pro pokročilé útoky přímo z vašeho webového prohlížeče.

 

SNADNÁ KONFIGURACE

Key Croc je již přednastaven k záznamu stisku kláves netradičními způsoby, například skrze automatické kopírování ID klávesnice.

Skryté tlačítko je rovněž skvělou zbraní: z Key Croc se rázem stane flash disk, který můžete použít ke kopírování protokolů pomocí jednoduché drag-drop metody.

Spuštění payloadů a konfigurace WiFi a SSH se tak stává záležitostí pouhé editace textového souboru.

 
key-croc-config

HAK5 Key Croc

Zpět do obchodu