ICY BOX USB 3.0 externí box na disky s ochranou proti zápisu

ICY BOX IB-241WP je externí box pro HDD a SSD s rozhraním USB 3.0, odolnou hliníkovou konstrukcí a vypínatelnou HW ochranou proti zápisu.

Skladem (9 ks)
Kód: 167
Značka: ICY BOX
544 Kč 450 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
Hmotnost: 0.2 kg

Box je kompatibilní se všemi SATA 2.5" HDD i SSD disky s výškou 7 - 9,5 mm a díky rozhraní USB 3.0 nabízí přenosovou rychlost až 5 Gbps. Kvalitní konstrukce z hliníku zajišťuje nejen exkluzivní vzhled, ale i dlouhodobou životnost. Součástí balení je i USB 3.0 kabel.

Hlavní předností tohoto boxu je přepínač do režimu pouze pro čtení, zabraňující zápisu na vložený disk. Po odpojení disku od systému stačí přepnout přepínač do polohy s uzavřeným zámečkem a po opětovném připojení už poté není možno na disk zapisovat. To se zvláště hodí, pokud potřebujete disk připojit k neznámému počítači, kde hrozí zavlečení škodlivého kódu, nebo pokud potřebujete s někým sdílet data a chcete zamezit jejich neúmyslné změně či poškození.

Tento produkt je skvělým řešením plnění požadavku § 50 odst. 4, vyhlášky č. 503/2020, o výkonu znalecké činnosti, která je prováděcím předpisem nového zákona o znalcích a vyžaduje zachycení elektronické přílohy znaleckého posudku na nosiči dat způsobem, znemožňujícím smazání nebo pozměnění jejího obsahu.

Zpět do obchodu