ICY BOX USB 3.0 externí box na disky s ochranou proti zápisu

ICY BOX IB-241WP je externí box pro HDD a SSD s rozhraním USB 3.0, odolnou hliníkovou konstrukcí a vypínatelnou HW ochranou proti zápisu.

Skladem (> 10 ks)
Kód: 167
Značka: ICY BOX
549 Kč 454 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
Hmotnost: 0.2 kg

Box je kompatibilní se všemi SATA 2.5" HDD i SSD disky s výškou 7 - 9,5 mm a díky rozhraní USB 3.0 nabízí přenosovou rychlost až 5 Gbps. Kvalitní konstrukce z hliníku zajišťuje nejen exkluzivní vzhled, ale i dlouhodobou životnost. Součástí balení je i USB 3.0 kabel.

Hlavní předností tohoto boxu je přepínač do režimu pouze pro čtení, zabraňující zápisu na vložený disk. Po odpojení disku od systému stačí přepnout přepínač do polohy s uzavřeným zámečkem a po opětovném připojení už poté není možno na disk zapisovat. To se zvláště hodí, pokud potřebujete disk připojit k neznámému počítači, kde hrozí zavlečení škodlivého kódu, nebo pokud potřebujete s někým sdílet data a chcete zamezit jejich neúmyslné změně či poškození.

Tento produkt je skvělým řešením plnění požadavku § 50 odst. 4, vyhlášky č. 503/2020, o výkonu znalecké činnosti, která je prováděcím předpisem nového zákona o znalcích a vyžaduje zachycení elektronické přílohy znaleckého posudku na nosiči dat způsobem, znemožňujícím smazání nebo pozměnění jejího obsahu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení