CRU WiebeTech NVMe Drive eRazer

CRU WiebeTech NVMe Drive eRazer je malé stand-alone zařízení pro spolehlivé a kompletní vymazání disků NVMe M.2 a U.2.

Skladem (1 ks)
Kód: 3254
Značka: CRU Inc.
13 000 Kč –3 % 12 590 Kč 10 405 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
1 NVMe Drive eRazer Main
13 000 Kč –3 %

Spolehlivé vymazání disků NVMe SSD

Toto zařízení zaručuje spolehlivé vymazání disků NVMe SSD M.2 nebo U.2. Vymazání všech dat z SSD je složitější než pouhé smazání souborů nebo přeformátování disku. Chcete-li bezpečně vyčistit SSD, musíte přepsat každý bit. V opačném případě vystavujete svá data riziku opětovného obnovení i přes jejich smazání. Drive eRazer vám zaručí, že vaše data budou bezpečně a úplně odstraněna.

K mazání nepotřebujete počítač

Pro smazání již není potřeba žádný software, a dokonce ani počítač - jednoduše připojíte disk přímo k NVMe Drive eRazer.

Automatické generování digitální zprávy

NVMe Drive eRazer vám ve výchozím nastavení vždy vygeneruje digitální zprávu o průběhu mazání dat. Nemusíte proto používat tiskárnu, namísto toho můžete použít bezplatnou aplikaci Drive eRazer nebo aplikaci třetí strany k uložení digitálních zpráv ve formátu TXT na počítač se systémem Windows. Vše, co potřebujete, je kabel USB-A, kterým propojíte eRazer a počítač.

Čtrnáct různých režimů mazání

Drive eRazer má přednastavených čtrnáct různých režimů mazání dat, díky kterým bude disk vždy spolehlivě vyčištěn a připraven k opětovnému použití. Tyto režimy obsahují například standard Clear amerického ministerstva obrany nebo standard pro mazání dat ve Spojeném království, Kanadě a Austrálii. Rovněž můžete vytvořit svůj vlastní systém mazání dat. Zařízení také dokáže automaticky vybrat nejrychlejší metodu mazání vzhledem k vašemu typu SSD disku pomocí funkce Nejrychleší vymazání.

Doplňkové funkce:

Snadné nastavení a používání pomocí LCD displeje a tlačítek
Port USB Type-C pro připojení k počítači a následný náhled obsahu disku a potvrzení smazání
Robustní hliníková konstrukce
Tříletá záruka
Bezplatná zákaznická podpora v rámci EU

Obsažené příslušenství:

(1) AC adaptér a napájecí kabel
(1) Štítek pro napájecí adaptér
(1) Adaptér U.2 na OCuLink
(1) Adaptér M.2 na U.2
(1) Stručný průvodce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení