CRU WiebeTech NVMe Drive eRazer

CRU WiebeTech NVMe Drive eRazer je malé stand-alone zařízení pro spolehlivé a kompletní vymazání disků NVMe M.2 a U.2.

Skladem (1 ks)
Kód: 3254
Značka: CRU Inc.
12 183 Kč 10 069 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat

Spolehlivé vymazání disků NVMe SSD

Toto zařízení zaručuje spolehlivé vymazání disků NVMe SSD M.2 nebo U.2. Vymazání všech dat z SSD je složitější než pouhé smazání souborů nebo přeformátování disku. Chcete-li bezpečně vyčistit SSD, musíte přepsat každý bit. V opačném případě vystavujete svá data riziku opětovného obnovení i přes jejich smazání. Drive eRazer vám zaručí, že vaše data budou bezpečně a úplně odstraněna.

K mazání nepotřebujete počítač

Pro smazání již není potřeba žádný software, a dokonce ani počítač - jednoduše připojíte disk přímo k NVMe Drive eRazer.

Automatické generování digitální zprávy

NVMe Drive eRazer vám ve výchozím nastavení vždy vygeneruje digitální zprávu o průběhu mazání dat. Nemusíte proto používat tiskárnu, namísto toho můžete použít bezplatnou aplikaci Drive eRazer nebo aplikaci třetí strany k uložení digitálních zpráv ve formátu TXT na počítač se systémem Windows. Vše, co potřebujete, je kabel USB-A, kterým propojíte eRazer a počítač.

Čtrnáct různých režimů mazání

Drive eRazer má přednastavených čtrnáct různých režimů mazání dat, díky kterým bude disk vždy spolehlivě vyčištěn a připraven k opětovnému použití. Tyto režimy obsahují například standard Clear amerického ministerstva obrany nebo standard pro mazání dat ve Spojeném království, Kanadě a Austrálii. Rovněž můžete vytvořit svůj vlastní systém mazání dat. Zařízení také dokáže automaticky vybrat nejrychlejší metodu mazání vzhledem k vašemu typu SSD disku pomocí funkce Nejrychleší vymazání.

Doplňkové funkce:

Snadné nastavení a používání pomocí LCD displeje a tlačítek
Port USB Type-C pro připojení k počítači a následný náhled obsahu disku a potvrzení smazání
Robustní hliníková konstrukce
Tříletá záruka
Bezplatná zákaznická podpora v rámci EU

Obsažené příslušenství:

(1) AC adaptér a napájecí kabel
(1) Štítek pro napájecí adaptér
(1) Adaptér U.2 na OCuLink
(1) Adaptér M.2 na U.2
(1) Stručný průvodce

Zpět do obchodu