FWR Faraday bag malý Gen. M

FWR Faraday Bag generace M byl navržen s magnetickým uzavíráním a vysokým útlumem až 102 dB. Je ověřen na odstínění 5G signálu a díky magnetickému uzavírání je zcela eliminováno ohrožení kontaminace zařízení v bagu z vnějších zdrojů - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip.

Rozměry vnitřní: 22,5 x 14 cm

Skladem (>10 ks)
Kód: 3261
1 416 Kč 1 170 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.2 kg
3261 back open 800x800px
Novinka

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS či BT signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Kromě činností souvisejících s digitální forenzní analýzou jsou Faraday bagy výborným pomocníkem pro zajištění osobních dat - umožňují vám např. v průběhu obchodního jednání ponechat zapnuté zařízení a přitom účinně odstínit veškeré signály mobilních sítí, WiFi, GPS či bluetooth a vyloučit tak odposlech či sledování zařízení.

Díky magnetickému uzavírání je nyní zaručena 100% ochrana proti vnější kontaminaci uloženého zařízení při převozu, manipulaci apod, - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip. Generace M je ověřena i na odstínění 5G signálu.

12-vrstvá konstrukce pro ještě lepší utlumení signálu.

Hodnoty naměřeného útlumu Generace M dle ASTM D-4935-2010, IEEE-Standard 299-2006 a MIL-Standard 285 najdete zde. 

Zpět do obchodu