HAK5 O.MG Plug Elite

Díky rychlosti a snadnému použití je HAK5 O.MG Plug dokonalým nástrojem pro DuckyScript™. Je ovládán přes WiFi, tudíž stačí pouze otevřít webový prohlížeč.

Skladem (2 ks)
Kód: 3297
Značka: HAK5
4 952 Kč 4 093 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting

Představujeme O.MG Plug

Díky rychlosti a snadnému použití je HAK5 O.MG Plug dokonalým nástrojem pro DuckyScript™. Je ovládán přes Wifi, tudíž stačí pouze otevřít webový prohlížeč. Podporuje mobilní i stolní zařízení. Dokumentace je integrovaná do zařízení, takže je vždy k dispozici.

Payloady jsou automaticky sestavovány, odesílány a spouštěny jediným kliknutím. Díky O.MG Plug nyní neexistuje rychlejší způsob, jak koordinovat a testovat payloady. Plug umožňuje uložit a načíst řadu palyoadů do vnitřní paměti. Majitelé kabelů O.MG se budou cítit jako doma s webovým uživatelským rozhraním DuckyScript™ Deployment, jehož upravená verze je pro účely zařízení používána.

Jeho malý tvar je ideální pro každodenní nošení s sebou na klíčence nebo v kapse, takže s O.MG Plug máte vždy po ruce nějakou tu neplechu.

O.MG Programmer je volitelný, ale důrazně se doporučuje pro instalaci nejnovějšího firmwaru. Plug je kompatibilní se všemi O.MG Programmery (verze A i A+C).

 

o.mg plug porovnání funkcionalit Basic Elite (Early Access)
Keystroke Injection (DuckyScript™)
Payload Slots 8 200*
Geo-Fencing
WiFi Triggers
Port Stealthing
Self-Destruct
Covert Exfil ✔*
Air Gap Comms ✔*
Networked C2 ✔*
* = funkcionalita bude přidána ve v3 firmware (2023)

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

Zpět do obchodu