Hak5 Shark Jack Combo Kit

Shark Jack od HAK5 je přenosné zařízení pro penetrační testování síťového zabezpečení při využití příležitostného přístupového bodu.

Vyprodáno
Kód: 3159
Značka: HAK5
2 403 Kč 1 986 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.3 kg

HAK5 Shark Jack Combo Kit obsahuje proti samostatnému produktu navíc USB-C kabel, navíjecí ethernetový kabel, USB ethernet adaptér, USB-C adaptéry z USB-A a microUSB a pouzdro.

HAK5 Shark Jack je velice jednoduchý, přitom vysoce výkonný nástroj pro testování zabezpečení sítě. Už v základu je vybaven nmap payloadem pro rychlý průzkum sítě. Ovládání je realizováno prostřednictvím jednoduchého přepínače, aktuální stav pak signalizuje vícebarevná LED. Zařízení je díky své velikosti a snadnosti použití vhodné pro testování příležitostného fyzického přístupu k rozhraní sítě.

wallplug1_1200x

Shark Jack podporuje jednoduché skriptování pomoci bash a standardních linuxových nástrojů, což umožňuje automatizaci požadovaných operací.

payload_252e1a50-60c6-4ab1-9b76-96e664cfdf2a_1200x

Zařízení je vybaveno USB-C portem pro dobíjení (pozice OFF přepínače). V prostřední pozici přepínače je možno k zařízení přistupovat přes SSH pro stažení dat nebo nahrání nového payloadu. V přední pozici přepínače se pak aktivuje aktuální payload. Jednotlivé stavy jsou opět signalizovány LED.

Obsahuje 50mAh LiPol baterii, která umožní běh až 15 minut. Flash paměť má kapacitu 64 MB.

Dokumentace

Ke stažení

Payloady

Fórum

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

Zpět do obchodu