Hak5 Shark Jack Cable

Shark Jack od HAK5 je přenosné zařízení pro penetrační testování síťového zabezpečení při využití příležitostného přístupového bodu.

Skladem (3 ks)
Kód: 3286
Značka: HAK5
2 545 Kč 2 103 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting

HAK5 Shark Jack Cable je samostatné zařízení, který zjednodušuje pentesting, průzkumy sítě a výrazně tyto aktivity urychluje.

HAK5 Shark Jack je velice jednoduchý, přitom vysoce výkonný nástroj pro testování zabezpečení sítě. Už v základu je vybaven nmap payloadem pro rychlý průzkum sítě. Ovládání je realizováno prostřednictvím jednoduchého přepínače, aktuální stav pak signalizuje vícebarevná LED. Zařízení je díky své velikosti a snadnosti použití vhodné pro testování příležitostného fyzického přístupu k rozhraní sítě.

 

 

Shark Jack podporuje jednoduché skriptování pomoci bash a standardních linuxových nástrojů, což umožňuje automatizaci požadovaných operací.

 

Zařízení je vybaveno USB-C portem pro dobíjení (pozice OFF přepínače). V prostřední pozici přepínače je možno k zařízení přistupovat přes SSH pro stažení dat nebo nahrání nového payloadu. V přední pozici přepínače se pak aktivuje aktuální payload. Jednotlivé stavy jsou opět signalizovány LED.

Ke stažení

Payloady

Fórum

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení