Hak5 Packet Squirrel + Field Guide

Multifunkční nástroj pro analýzu síťového provozu a man-in-the-middle útoky v rámci penetračního testování.

Momentálně nedostupné
Kód: 2988
Značka: HAK5
2 150 Kč 1 777 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.2 kg

Hak5 Packet Squirrel je malé, nenápadné, ale velmi výkonné zařízení, umožňující skrytý vhled do síťového provozu, zachycení packetů pro pozdější analýzu nebo pro bezpečné VPN připojení do sítě.

Pro systémové administrátory

Jednoduché zachycení packetů mezi libovolnými endpointy. Uložení standardních .pcap souborů na připojený běžný USB flash disk a jejich následná analýza pomocí nástrojů, jako je Wireshark.

Pentesteři

Získání trvalého a skrytého přístupu pomocí VPN a reverse shellcode. V případě umístění do síťové infrastruktury ideální pro provádění MITM útoků.

Skrytá identita

Může sloužit jako HW firewall a VPN router. Uchovejte si soukromí přesměrováním veškerého trafficu přes šifrovaný VPN tunel.

squirrel-pcb_1200x

Malé rozměry (50 x 40 x 15 mm) a nízká váha 24 g usnadňují nasazení a provoz zařízení. Nízká spotřeba pak zajistí dlouhodobou použitelnost po nasazení. Zařízení je vybaveno dvěma RJ-45 konektory, USB-A konektorem pro připojení flash disku a microUSB konektorem pro napájení. Funkcionalita tlačítka je programovatelná pomocí jednoduchých skriptů, stejně jako vícebarevná statusová LED. 

 

Upozornění

Toto zařízení je určeno pro zkušené odborníky v oblasti IT správy a IT security. Jeho používání vyžaduje expertní znalosti a souhlas vlastníka infrastruktury.

Zpět do obchodu