HAK5 O.MG Keylogger Cable Lightning na USB-A, 1 metr

Vývojářův blog poskytuje informace o stavu funkcí firmwaru, podporovaných klávesnicích a další.

Momentálně nedostupné
Kód: 3229
Značka: HAK5
5 589 Kč 4 619 Kč bez DPH
Kategorie: Pentesting
Hmotnost: 0.1 kg

Tým stojící za kabelem O.MG Cable vzal vše, co byste od původního kabelu O.MG Cable očekávali, a přidal funkci keyloggingu, čímž se zčtyřnásobil úložný prostor pro payloads/keylogs, přičemž vnější vzhled kabelu zůstal beze změny.

Výsledkem je řešení na míru profesionálům z Red Team, kteří potřebují logovat klávesnice pomocí odnímatelných kabelů bez nutnosti mít viditelné adaptéry nebo mít více času na instalaci fyzických implantátů do cílové klávesnice. Jednoduše můžete vyměnit stávající kabel klávesnice za kabel O.MG Keylogger.

Firmware pro kabel O.MG Keylogger Cable se aktivně vyvíjí s cílem dokončit jej do roku 2021. Existuje však obrovská poptávka po včasném nákupu kabelu, zatímco se testuje firmware. Proto otevíráme Early Access pro veřejnost. Vývojářský blog poskytuje informace o stavu funkcí firmwaru, podporovaných klávesnicích a další.

Hardware na prodej je dokončená produkční verze, která bude podporovat dokončený firmware. Kromě toho může hardware také spustit nejnovější firmware pro původní kabel O.MG.

Zpět do obchodu