FWR Faraday bag pro tablety - LAB edition Gen.3

FWR Faraday bag pro tablety v laboratorní verzi je určen zejména pro tablety, phablety a obdobná zařízení. Disponuje průhledovým okénkem pro kontrolu obsahu displeje, odolnou svrchní vrstvou pro opakované používání a uchem pro snadnou manipulaci.

Rozměry vnitřní: 29 x 21 cm

Skladem (>10 ks)
Kód: 3125
1 757 Kč 1 452 Kč bez DPH
Kategorie: Lab
Hmotnost: 0.3 kg

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS či BT signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Laboratorní verze je určena především pro experty v oblasti digitální forenzní analýzy, OČTŘ a další bezpečnostní složky. Jedna vrstva stínící látky pod průhledovým okénkem umožňuje sledovat a ovlivňovat dění na displeji, přitom poskytuje dostatečnou míru utlumení signálu pro bezpečné použití až 60 dB.

Zpět do obchodu