FWR Faraday Bag střední Gen. M verze 1.3

FWR Faraday Bag generace M byl navržen s magnetickým uzavíráním a vysokým útlumem až 96 dB. Je certifikován na odstínění 5G signálu a díky magnetickému uzavírání je zcela eliminováno ohrožení kontaminace zařízení v bagu z vnějších zdrojů - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip.

Rozměry vnitřní: 24 x 30 cm

Skladem (10 ks)
Kód: 3253
1 949 Kč –6 % 1 829 Kč 1 512 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.2 kg
3253 vorne offen 800x800px
Novinka
1 949 Kč –6 %

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS či BT signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Kromě činností souvisejících s digitální forenzní analýzou jsou Faraday bagy výborným pomocníkem pro zajištění osobních dat - umožňují vám např. v průběhu obchodního jednání ponechat zapnuté zařízení a přitom účinně odstínit veškeré signály mobilních sítí, WiFi, GPS či bluetooth a vyloučit tak odposlech či sledování zařízení.

Díky magnetickému uzavírání je nyní zaručena 100% ochrana proti vnější kontaminaci uloženého zařízení při převozu, manipulaci apod, - např. protržením latexové rukavice právě o suchý zip.. Generace M je certifikována na odstínění 5G signálu. Útlum až 96dB.