FWR Faraday Bag střední Gen.3

FWR Faraday bag nové generace s bezkonkurenčním útlumem až 98 dB, je určen zejména pro tablety a disponuje unikátní 8-vrstvou konstrukcí a vylepšenou odolnou svrchní vrstvou pro opakované používání. 

Rozměry vnitřní: 20 x 30 cm

Skladem (6 ks)
Kód: 3118
1 435 Kč 1 186 Kč bez DPH
Kategorie: Faraday bags
Hmotnost: 0.3 kg

Naše řada FWR Faraday Bagů byla navržena s ohledem na potřeby policie, armády, forenzních expertů a soudních znalců při zajišťování, transportu a analýze mobilních zařízení.

Bezdrátová zařízení, jako např. mobilní telefony, GPS zařízení, netbooky, notebooky, bluetooth zařízení atd., jsou při použití FWR Farday bagu efektivně odstíněna od mobilního, WiFi, GPS či BT signálu. Stínící systém má lehkou konstrukci, přitom je velmi odolný i při častém používání v laboratoři i v terénu.

Kromě činností souvisejících s digitální forenzní analýzou jsou Faraday bagy výborným pomocníkem pro zajištění osobních dat - umožňují vám např. v průběhu obchodního jednání ponechat zapnuté zařízení a přitom účinně odstínit veškeré signály mobilních sítí, WiFi, GPS či bluetooth a vyloučit tak odposlech či sledování zařízení.

8-vrstvá konstrukce pro spolehlivé utlumení. Útlum až 98 dB.

Hodnoty naměřeného útlumu Generace 3 dle ASTM D-4935-2010, IEEE-Standard 299-2006 a MIL-Standard 285 najdete zde. 

Zpět do obchodu