CRU WiebeTech Media WriteBlocker - forenzní blokátor

USB WriteBlocker pracuje se zařízeními, které se identifikují v režimu "USB Mass Storage" - nejčastěji USB flash disky a paměťové karty a je kompatibilní s formáty Compact Flash, Memory Stick a SD (a SD kompatibilní).

 
Skladem (2 ks)
Kód: 31300-0183-0000
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat

Forensic in-line USB a Flash Media WriteBlocker

Snadný write-blocked přístup k řadě paměťových médií:
SD Cards, CompactFlash, Memory Stick a USB flash disky
Napájení po sběrnici - nepotřebuje externí napájecí adaptér
Velice lehká konstrukce
Volitelný read/write režim
LED diody pro signalizaci napájení, režimu a přístupu

Media WriteBlocker
USB WriteBlocker pracuje se zařízeními, které se identifikují v režimu "USB Mass Storage" - nejčastěji USB flash disky a paměťové karty a je kompatibilní s formáty Compact Flash, Memory Stick a SD (a SD kompatibilní). Media WriteBlocker je v základním nastavení blokovaný proti zápisu, nicméně disponuje i read/write režimem a může tedy sloužit jako standardní čtečka paměťových karet. Připojení k hostitelskému počítači je prostřednictvím USB 2.0.

Remount tlačítko 
Při výměně flash karty není třeby odpojovat USB WriteBlocker z počítače - stačí stisknout tlačítko Remount.

Software Utility
Operační systém je obvykle schopen rozpoznat informace o zařízení připojemném prostřednictvím USB. Protože Media WriteBlocker je ale včleněn mezi počítač a zařízení, operační systém uvidí pouze Media WriteBlocker.    Usually the Operating System has access to information about a volume attached through USB. Because Media WriteBlocker is acting as a filter, the Operating System only sees Media WriteBlocker. Pro zobrazení informací o paměťovém médiu připojeném přes Media WriteBlocker můžete využít např. CRU Forensic Software Utility.

CRU-Part Number: 31300-0183-0000

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení