CRU WiebeTech Media WriteBlocker - forenzní blokátor

USB WriteBlocker pracuje se zařízeními, které se identifikují v režimu "USB Mass Storage" - nejčastěji USB flash disky a paměťové karty a je kompatibilní s formáty Compact Flash, Memory Stick a SD (a SD kompatibilní).

 
Na dotaz
Kód: 31300-0183-0000
6 186 Kč 5 112 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat

Forensic in-line USB a Flash Media WriteBlocker

Snadný write-blocked přístup k řadě paměťových médií:
SD Cards, CompactFlash, Memory Stick a USB flash disky
Napájení po sběrnici - nepotřebuje externí napájecí adaptér
Velice lehká konstrukce
Volitelný read/write režim
LED diody pro signalizaci napájení, režimu a přístupu

Media WriteBlocker
USB WriteBlocker pracuje se zařízeními, které se identifikují v režimu "USB Mass Storage" - nejčastěji USB flash disky a paměťové karty a je kompatibilní s formáty Compact Flash, Memory Stick a SD (a SD kompatibilní). Media WriteBlocker je v základním nastavení blokovaný proti zápisu, nicméně disponuje i read/write režimem a může tedy sloužit jako standardní čtečka paměťových karet. Připojení k hostitelskému počítači je prostřednictvím USB 2.0.

Remount tlačítko 
Při výměně flash karty není třeby odpojovat USB WriteBlocker z počítače - stačí stisknout tlačítko Remount.

Software Utility
Operační systém je obvykle schopen rozpoznat informace o zařízení připojemném prostřednictvím USB. Protože Media WriteBlocker je ale včleněn mezi počítač a zařízení, operační systém uvidí pouze Media WriteBlocker.    Usually the Operating System has access to information about a volume attached through USB. Because Media WriteBlocker is acting as a filter, the Operating System only sees Media WriteBlocker. Pro zobrazení informací o paměťovém médiu připojeném přes Media WriteBlocker můžete využít např. CRU Forensic Software Utility.

CRU-Part Number: 31300-0183-0000

 
Zpět do obchodu