CRU WiebeTech Forensic ComboDock FCDv5.5

CRU WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 je forenzním blokátorem - nástroj slouží k vytváření, zobrazování a posuzování forenzní kopie disků.

Vyprodáno
Kód: 2307
Značka: CRU Inc.
10 590 Kč 8 752 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
Hmotnost: 1 kg

Duální režim: Write-block & Read/write
CRU WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 představuje bezpečnou implementaci dual-mode Docku. Velmi snadno lze přepnout z write-blocked do read/write režimu a použít tak WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 pro běžné připojení pevných disků k počítači.

Opatření k ochraně Chain of custody a integrity digitální stopy
Narozdíl od mnoha jiných řešení je v případě WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 prakticky nemožné ponechat nedopatřením vypnutý write-blocked režim. Při každém spuštění se ComboDock prostřednictvím displeje dotazuje na režim, ve kterém má být spuštěn. Vždy si tak můžete být jisti, v jakém režimu pracujete. Write-blocked režim je navíc indikován stavovou LED diodou přímo vedle LCD displeje.

Rychlejší
Díky vylepšenému čipsetu a rychlejším hostitelským portům (USB 3.0, eSATA a FireWire 800) je Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 o 24% rychlejší, než jeho předchůdce, Forensic UltraDock v4.  Při použití SSD disku připojeného přes rozhraní SATA jsme dosáhli rychlosti 211,9 MB/s.

Aktualizované Menu na LCD displeji
Menu bylo přizpůsobeno k maximální jednoduchosti a pohodlnému ovládání – zobrazení informací o disku, upozornění a zprávy o chybách, mazání HPA/DCO oblastí.

Nyní s USB 3.0
USB 3.0 je nyní k dispozici společně s eSATA a FireWire 800 porty.

Informace o disku/S.M.A.R.T.
Provozní informace o disku máte ihned k dispozici. Díky LCD displeji si snadno najdete a zobrazíte informace o počtu hodin v provozu, počtu zapnutí a stavu disku. Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 rovněž dokáže zobrazit informaci o modelu a sériovém čísle disku tak, jak ji poskytuje ovladač disku.

Blokování zápisu
Proprietární technologie WiebeTech zajišťuje read-only přístup k připojenému pevnému disku, což umožňuje pořízení forenzního obrazu disku bez rizika zápisu a změny původních dat, čímž je zaručena integrita digitální stopy.  Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 je kompatibilní s běžně používaným SW pro zajišťování dat.

HPA/DCO detekce
K vytvoření či úpravě Host Protected Area nebo Device Configuration Overlay existuje celá řada SW aplikací.

Jeden blokátor je všechny spojí

Na hostitelské straně jsou k dispozici čtyři porty – FireWire 800/400, USB 3.0 a eSATA.

Na vstupní stranu je možno připojit 3.5″ IDE/PATA disky nebo 2.5″ / 3.5″ SATA disky bez použití adaptéru. Za pomoci 7 volitelných adaptérů je pak možno připojit i celou řadu méně běžných disků (LIF, ZIF, 1.8″ a další).

Na vstupní straně se nachází rozhraní pro připojení 3.5″ IDE/PATA disků nebo 2.5″/3.5″ SATA disků.

CRU-Part Number: 31362-3109-0000

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení