CRU WiebeTech Forensic ComboDock FCDv5.5

CRU WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 je forenzním blokátorem - nástroj slouží k vytváření, zobrazování a posuzování forenzní kopie disků.

Vyprodáno
Kód: 2307
Značka: CRU Inc.
9 973 Kč 8 242 Kč bez DPH
Kategorie: Ochrana dat
Hmotnost: 1 kg

Duální režim: Write-block & Read/write
CRU WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 představuje bezpečnou implementaci dual-mode Docku. Velmi snadno lze přepnout z write-blocked do read/write režimu a použít tak WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 pro běžné připojení pevných disků k počítači.

Opatření k ochraně Chain of custody a integrity digitální stopy
Narozdíl od mnoha jiných řešení je v případě WiebeTech Forensic ComboDock v5.5 prakticky nemožné ponechat nedopatřením vypnutý write-blocked režim. Při každém spuštění se ComboDock prostřednictvím displeje dotazuje na režim, ve kterém má být spuštěn. Vždy si tak můžete být jisti, v jakém režimu pracujete. Write-blocked režim je navíc indikován stavovou LED diodou přímo vedle LCD displeje.

Rychlejší
Díky vylepšenému čipsetu a rychlejším hostitelským portům (USB 3.0, eSATA a FireWire 800) je Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 o 24% rychlejší, než jeho předchůdce, Forensic UltraDock v4.  Při použití SSD disku připojeného přes rozhraní SATA jsme dosáhli rychlosti 211,9 MB/s.

Aktualizované Menu na LCD displeji
Menu bylo přizpůsobeno k maximální jednoduchosti a pohodlnému ovládání – zobrazení informací o disku, upozornění a zprávy o chybách, mazání HPA/DCO oblastí.

Nyní s USB 3.0
USB 3.0 je nyní k dispozici společně s eSATA a FireWire 800 porty.

Informace o disku/S.M.A.R.T.
Provozní informace o disku máte ihned k dispozici. Díky LCD displeji si snadno najdete a zobrazíte informace o počtu hodin v provozu, počtu zapnutí a stavu disku. Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 rovněž dokáže zobrazit informaci o modelu a sériovém čísle disku tak, jak ji poskytuje ovladač disku.

Blokování zápisu
Proprietární technologie WiebeTech zajišťuje read-only přístup k připojenému pevnému disku, což umožňuje pořízení forenzního obrazu disku bez rizika zápisu a změny původních dat, čímž je zaručena integrita digitální stopy.  Wiebetech Forensic UltraDock v5.5 je kompatibilní s běžně používaným SW pro zajišťování dat.

HPA/DCO detekce
K vytvoření či úpravě Host Protected Area nebo Device Configuration Overlay existuje celá řada SW aplikací.

Jeden blokátor je všechny spojí

Na hostitelské straně jsou k dispozici čtyři porty – FireWire 800/400, USB 3.0 a eSATA.

Na vstupní stranu je možno připojit 3.5″ IDE/PATA disky nebo 2.5″ / 3.5″ SATA disky bez použití adaptéru. Za pomoci 7 volitelných adaptérů je pak možno připojit i celou řadu méně běžných disků (LIF, ZIF, 1.8″ a další).

Na vstupní straně se nachází rozhraní pro připojení 3.5″ IDE/PATA disků nebo 2.5″/3.5″ SATA disků.

CRU-Part Number: 31362-3109-0000

Zpět do obchodu